O nás

Chilli For People je menší skupinka asi 10 kamarádů a známých, kteří rádi pěstují chilli. Název sdružení, či této party lidí, vymyslel kamarád Aleš Víteček z Boleradic. Všem se líbil, tak jsme si ho dali na trička! Myslím ten název, ne Aleše... to by bylo divný...

Vzhledem k tomu, že chilli papričky jsou v posledních letech dost populární, rozhodli jsme se v roce 2015 inspirovat na akcích v okolí a zkusit něco podobného. Zdaleka ne však v takovém měřítku. První rok byl vyloženě ,,na zkoušku". Vůbec jsme netušili, co nakoupit, co všechno zařídit a kolik asi tak může dojít lidí. Co si budem, první rok to nebyla žádná sláva. Přišlo okolo 80 lidí, ale všichni si akci pochvalovali jako dobrý nápad, čímž nám dodali trochu odvahy do příštích let a my jsme si řekli, že to hned tak nezabalíme :).

2. ročník byl už podstatně lepší, akce zřejmě získala ohlas a došlo se podívat velké množství lidí. Proběhla i ochutnávka nejpálivějších papriček světa a na výběr bylo i velké množství výrobku a jídel z chilli pro každého mlsouna. Soutěže v pojídání chilli nijak neprožíváme, každý musí znát své hranice, a také nemáme finance na to, abychom zajistili na celý den zdravotnickou službu :)). Budeme se i nadále snažit a pevně věříme, že si všichni společně užijeme i další ročníky.

Váš tým Chilli For People.